Të gjitha kategoritë
EN
Modeli i produktit

WEILI ZD2220-W ISO9001 / TS16949 Fabrika me performancë të lartë dhe radiator kamioni për gjendjen e ajrit

Model: ZD2220-W
Tensioni i provës: 27V / 13.5V
Current≤1.7A / 3.4A
Speed: 2700 ± 135rpm

hetim

Na kontaktoni