Të gjitha kategoritë
EN

2019 CIAAR (Ekspozita e Ajrit të Kondicionuar dhe Ftohjes së Transportit Auto Ndërkombëtar 17th në Shanghai)

2019-11-01

Si prodhuesi kryesor i tifozëve të autobusëve, flakëruesve dhe motorëve në Kinë, pjesët e automjeteve Weili do të marrin pjesë këtë vit 2019 CIAAR dhe të sjellin produktet tona në shfaqje. Modelet që sjellim janë renditur si më poshtë.

Me këtë, ne mirëpresim sinqerisht të gjithë klientët tanë të vizitojnë stendat tona 1E13. Shihemi!Paraprakisht: Shfaqje AAPEX

Tjetra: Asnje