сите категории
EN
Модел на производ

WEILI ZD2222-W Трговија на големо на високо квалитетен dc авто-ладилник со автобус A / C Радијатор за автобус / камион

Модел: ZD2222-W
Тест напон: 27V / 13.5V
Тековната≤1.5A / 3.5A
Брзина: 2800 190rpm

Пребарување

Контакт