сите категории
EN
Модел на производ

ВЕИЛИ CS2725 тренер за автобуси резервни делови Дефлекстер за греење на шофершајбната 180W грејач за паркирање

Модел: CS2725
Тест напон: 27V / 13.5V
Моторна моќност: 180W
Исцрпувачка количина≥700m³ / h

Пребарување

Контакт