сите категории
EN
Модел на производ

WEILI YD80238 автобус автоматски 38mm 24v пумпи електрична моторна грејачка пумпа за вода

Модел: YD80238
Тест напон: 27V / 13.5V
Моторна моќност: 180W
Тековната≤6.5A / 13A
Брзина: 3200 200rpmПребарување

Контакт