сите категории
EN
Модел на производ

10 "тенок алибаба топла продажба Вентилатор на кондензаторот за микро фрижидер автомобил

Модел: LNF2210B
Тест напон: 27V / 13.5V
Тековната≤5.5A / 8.0A
Брзина: 2900 200rpm
Статички притисок: 100Pa
Волумен на воздухот≥1400m³ / h

Пребарување

Контакт