сите категории
EN

2019 CIAAR (17th меѓународна изложба за климатизација и транспорт на ладење на XNUMXth Шангај)

-2019 11 01-

Како водечки производител на fansубители на автобуси, вентилатори и мотори во Кина, автомобилските делови на Ваили ќе присуствуваат на 2019 CIAAR оваа година и ќе ги донесат нашите производи во изложба. Моделите што ги носиме се наведени како подолу.

Со ова ние искрено ги поздравуваме сите наши клиенти да ја посетат нашата штанд 1E13. Се гледаме!Претходно: Шоу AAPEX

Следно: Никој