сите категории
EN
Модел на производ

WEILI ZHF2101ZW висококвалитетна ниска цена 24 центрифугална вентилатор без четки

Model:ZHF2101W
Тест напон: 26V
Тековната≤12.5A
Статички притисок: 100Pa
Волумен на воздухот≥1000m³ / h

Пребарување

Контакт